Můj příběh

Radost v očích

Právě žiji život ve kterém jsem spokojený. Miluji osobní setkání se svými zákaznicemi, s obdivovatelkami mých tašek a co nejvíce miluji ten pocit vidět tu radost v očích svých spokojených zákaznic přímo na stánku.

Tvořit

Každý den mám tu možnost na základě přání svých zákaznic tvořit nové tašky a realizovat se tak ze svých nápadů, vytvářet něco nového a následně užívat si tu radost z nových tašek, kabelek a vaků.

Svoboda

Dovoluji si spoustu svobody, vydělávám peníze způsobem, který mě baví. Mám více času na své koníčky, na trávení času s lidmi, které miluji. Právě žiji se svou rodinou život, který mě naplňuje radostí a láskou.

Eshop je nuda

Avšak vždycky tomu tak nebylo, musel jsem projít dlouhou cestu, která ani nikde nekončí. Zkoušel jsem prodávat na přes různé weby. Například ze zoufalství jsem hrozně levně prodával na Aukru, zkoušel jsem fakt "výhodné" e-shopy zdarma, snažil jsem se prosadit na Fléru, Séru a Péru, .... 

Jsem hloupý

S pocitem, že jsem hlupák, jsem chodil na super kurzy, dobré semináře, účastnil se báječných školení, nechal jsem si poradit od fakt dobrých specialistů, inzeroval na Seznamu pod dohledem specialisty přímo ze Seznamu, na Googlu utratil fůru peněz i na Facebooku jsem si dovolil utrácet. Ano, za to všechno jsem draze platil. Tahalo mi to peníze z kapsy, ale nic nevracelo. Prostě nic z toho nefungovalo.

Nemá to smysl

Před šesti lety jsem měl opravdu silný pocit, že moje tvoření nemá žádný smysl. Byl jsem vystresovaný z toho, že v daleké Asii vyrábí šikovní lidé nevkusné haldy textilu a po celém světě se z neznámých důvodů kupují ve velkém. Nebylo mi jasné, proč není možné najít na visačce oděvů podpis autorky, která ušila tu levňoučkou halenku. Byl jsem docela smutný z toho, že se autorka oděvů netouží radovat se mnou, jaká je úžasná, příjemná a co všechno vydrží.

Více utrácet

Pořídil jsem si "konečně" super šopík, nechal jsem si poradit od zkušených specialistů, pořídil jsem si profesionální foto-studiovou sestavu pro lepšejší fotečky, zaplatil si krásnou modelku, vydal se na další top školení - online marketingu, SEO a Bůh ví čeho všeho.

Stále nic

se nezměnilo, jen peníze se vždy rozeběhly k lidem, co to potřebovali. Po dalších roce jsem se rozhodl něco změnit. Všechno změnit. Hódně toho změnit. Následovalo nelehké období, ale naučilo mě to hodně, co víc, poznal jsem pocit radosti.

Kde jste?

Rozhodl jsem se jít se svými vlastními výrobky přímo za zákaznicemi. Začal jsem zákaznice osobně hledat, abych jim mohl prezentovat své tašky a prodat jim je. Vydal jsem se do výstavních hal, na jarní zahradnické výstavy, na výstavy psů, na světovou výstavu koček. Na všeobecné trhy, na farmářské trhy po Praze i v různých koutech Čech, na řemeslné trhy a výroční jarmarky. Všude kde hledám své zákaznice, tam i prodávám. Konečně jsem našel svůj recept na radostný život, který mohu žít každý den. Moje tašky nakonec našly své obdivovatelky a spokojené zákaznice. Není nic snadnějšího než to opakovat každý den a vracet se na trhy.

Sdílet

A tak jsem se rozhodl své zkušenosti sdílet s ostatními lidmi, kteří, stejně jako já, začínají s vlastní tvorbou a řeší problémy při jejich prezentaci a prodeji. Uspět s vlastní tvorbou na trzích a jarmarcích bude i pro Vás snadné. Web najdete TADY.

Trhy a jarmarky

Pátým rokem každý týden navštěvuji ŘEMESLNÉ trhy, výroční jarmarky a městské slavnosti po celé České republice. Stále mě to baví a stále mě to posouvá kupředu. Je to stále zábavnější, přináší mi to stále více peněz a mám pocit, že nové nápady přicházejí samy. Začít prodávat svou tvorbu na řemeslnických jarmarcích a farmářských trzích je nejrychlejší cesta tvůrčího rozvoje.

Konec vašemu tápání

Tu největší studnu inspirace jsem našel na trzích a jarmarcích. Ten opravdový pocit radosti jsem poprvé pocítil na trzích a jarmarcích. Ten krásný pocit štěstí opakovaně zažívám každý víkend někde s prodejním stánkem.

Radek Kouřil